Vdes një person pasi vetaksidentohet - Lajme - Kosova Sot
Vdes një person pasi vetaksidentohet

Vdes një person pasi vetaksidentohet

Një person ka humbur jetën në një aksident trafiku.

I njëjti dyshohet ishte duke drejtuar veturën dhe nga pakujdesia ka shkaktuar vet aksident.

“Si pasojë e aksidentit, vozitësi nga lëndimet e marrë ka mbetur pa shenja jete”, thuhet në raportin e Policisë.

Rasti ka ndodhë mbrëmë në fshatin Pozhoran të Vitisë.

Ndryshe gjatë 24 orëshit të fundit kanë ndodh edhe 14 aksidente me të lënduar dhe 28 të tjera pa të lënduar.

(Kosova Sot)

11 orë e 4 minuta më parë
17/12/18