Kryemadhi fiton milionat në programin e ‘TCH’, ja si do i shpenzojë - Lajme - Kosova Sot
Kryemadhi fiton milionat në programin e ‘TCH’, ja si do i shpenzojë

Kryemadhi fiton milionat në programin e ‘TCH’, ja si do i shpenzojë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi u be pjese e lojes bashkë me vajzën e saj Era në programin “100 milionë” në Top Channel.

Nene dhe bije ia dolën duke u pergjigjur sakte në 8 pyetje të lojës, duke arritur te fitoje 7.5 milionë lekë. Keto para tha Kryemadhi do të shkojnë për bamirësi.

23 orë e 50 minuta më parë
22/01/19