Ndërron jetë një i burgosur - Lajme - Kosova Sot
Ndërron jetë një i burgosur

Ndërron jetë një i burgosur

Një person ka ndërruar jetë në burgun ‘Zaharia’, në Krujë.

Rapotohet se bëhët fjalë për një 60 vjeçar, i cili kishte shfaqur probleme që ditën e djeshme teksa ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Burgu  ‘Zaharia’ ndodhet në Krujë dhe është për personat me aftësi të kufizuar. Ndëkohë që kanë nisur hetimet rreth kësaj ngjarje të rëndë në këtë fillimvit.

(Kosova Sot)

17 orë e 35 minuta më parë
20/01/19