Një grua e vdekur dhe pesë të lënduar në aksidentin e rëndë Tetovë-Gostivar (Foto) - Lajme - Kosova Sot
Një grua e vdekur dhe pesë të lënduar në aksidentin e rëndë Tetovë-Gostivar (Foto)

Një grua e vdekur dhe pesë të lënduar në aksidentin e rëndë Tetovë-Gostivar (Foto)

5 të lënduar dhe një grua e moshës së re mbetet e vdekur në aksidentin i cili ka ndodhur para pak çastesh.

Siç mëson portali TetovaSot nga Spitali i Tetovës, një grua është pranuar e vdekur dhe 5 të lënduar një është transferuar në Spitalin e Shkupit dhe katër të tjerë janë në gjendje më të lehetë që mjekohen në Spitalin e Tetovës.

(Kosova Sot)

18 orë e 27 minuta më parë
11/12/18