Tragjedi në Londër, gruaja shtatzënë vdes pasi hidhet para trenit - Lajme - Kosova Sot
Tragjedi në Londër, gruaja shtatzënë vdes pasi hidhet para trenit

Tragjedi në Londër, gruaja shtatzënë vdes pasi hidhet para trenit

Një grua shtatzëne është hedhur para një treni në Britani duke e vrarë kështu veten.

Rasti po hetohet si qëllim për vrasje të fëmiut të saj të pa lindur.

Policia gjithashtu konfirmoi se gruaja ishte afër të 30-tave dhe në muajin e tetë të shtatzënisë 

''Ne jemi lajmëruar rreth orës 7:14 se një grua është hedhur para trenit’’.

Identiteti i saj ende  nuk është bërë i ditur.

 ‘’Treni po udhëtonte nga Londra me shpejtësi të madhe kur gruaja u hodh para tij’’- tha policia.

(Kosova Sot)

4 orë e 53 minuta më parë
17/01/19