Haradinaj takohet me përfaqësuesit e institucioneve shëndetësore - Lajme - Kosova Sot
Haradinaj takohet me përfaqësuesit e institucioneve shëndetësore

Haradinaj takohet me përfaqësuesit e institucioneve shëndetësore

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka pritur në takim pune përfaqësuesit e institucioneve shëndetësore dhe të komunitetit të mjekëve.

Mediet janë lejuar të marrin pamje gjatë takimit, ndërsa për atë se çka u diskutua në takim u tha se mediat do të njoftohen në mbledhjen e Qeverisë që mbahet në orën 12:00.

(Kosova Sot)

49 minuta më parë
22/01/19