- Lajme - Kosova Sot
Ministri e fotografon nga mbrapa Duda Baljen

Ministri e fotografon nga mbrapa Duda Baljen

Sot Kuvendi i Kosovës po mban seancën e radhës, në të cilën po marrin pjesë pak deputetë, madje edhe kryeministri dhe kryeparlamentari.

Deputetja më e përfolur e Kuvendit, Duda Balja ka mbajtur një fjalim në foltore, moment ky i cili nuk i ka ikur një ministri të kabinetit qeveritar.

Balje ka postuar në Facebook fotot e realizuara nga kolegu i saj, në njërën shihet e fotografuar nga mbrapa.

Këto foto ia ka dërguar ministri deputetes, e cila nuk ka hezituar t’i ndaj me ndjekësit.

Image

 

(Kosova Sot)

15 orë e 41 minuta më parë
20/02/19