- Lajme - Kosova Sot
Policia konfiskon 12 kilogramë marihuanë në Prizren

Policia konfiskon 12 kilogramë marihuanë në Prizren

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në Prizren ka konfiskuar një sasi të konsiderueshme të drogës të llojit marihuanë

Atje raportohet se njësitet policore gjatë realizimit të një plani operativ kanë gjetur dhe kanë konfiskuar substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë të përgjithshme mbi 12 kilogramë.

Ndërkaq, rasti po hetohet nga njësitet policore kompetente.


(Kosova Sot)

15 orë e 39 minuta më parë
17/02/19