- Lajme - Kosova Sot
Prishtinë, arrestohet pasi shfrytëzoi seksualisht dy femra

Prishtinë, arrestohet pasi shfrytëzoi seksualisht dy femra

Në Prishtinë është arrestuar një mashkull pasi dyshohet se shfrytëzoi dy femra për shërbime seksuale, njofton raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës.

“Më vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thotë policia, transmeton Express. Rasti po cilësohet si " trafikim me njerëz".

Njoftimi i plotë:

Prishtinë 07/08.02.2018 – NN. Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka shfrytëzuar dy viktima femra K/Shqiptare për punë të detyruar dhe shërbime seksuale. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajte.

(Kosova Sot)

17 orë e 16 minuta më parë
17/02/19