Skandaloze: Plas seksi, në orar të punës të...(+18) - Lajme - Kosova Sot
Skandaloze: Plas seksi, në orar të punës të...(+18)

Skandaloze: Plas seksi, në orar të punës të...(+18)

Një skandal seksual ka tronditur administratën publike të këtij shteti.

Raportohet se administrata shtetërore britanike u godit nga një skandal seksual, ku në publik u shfaq një video me punonjësit e Fondit PIO në skena të pahijshme gjatë orarit të punës.

Sipas pamjeve që bënë xhiron e rrjetit punëtorja e Fondit PIO dhe punëtori i kompanisë së sigurimit mund të mbesin pa punë pas incidentit i cili ndodhi të hënën paradite.

Tëdy kanë shkuar në pjesën e pasme të Fondit, vend ky i cili shfrytëzohej për të pirë cigare, por kur askush nuk ka qenë rreth tyre, kanë vendosur që pak të “argëtohen”.

Fillimisht filluan të puthen me pasion, pastaj zonja e ka kënaqur dhe me seks oral të dashurin e saj në publik.

Ama dashuria mund të jetë e verbër, por fqinjët jo! Këta të fundit i kanë filmuar në aksion.

Nga kompania sigurisë e kanë pranuar se personi në fjalë është punonjës i tyre, kukanë thënë se për këtë akt do të marrin masa.

Sakaq për të dy është vendosur të bëhen procedura disiplinore.

(Kosova Sot)

20 orë e 5 minuta më parë
11/12/18