Goditje me grushta dhe shkulje flokësh, 6-vjeçarja dhunon vazhdimisht nënën e saj - Lajme - Kosova Sot
Goditje me grushta dhe shkulje flokësh, 6-vjeçarja dhunon vazhdimisht nënën e saj

Goditje me grushta dhe shkulje flokësh, 6-vjeçarja dhunon vazhdimisht nënën e saj

Një nënë e dëshpëruar po i shokon të gjithë pas publikimt të disa pamjeve ku shihet duke u dhunuar nga vajza e saj gjashtë vjecare.

Sharon nga Oldbury, Birmingham, vuante prej kohësh nga shpërthimet dhunshme të vajzës Demi duke përfshirë goditje me grushta, shkulje flokësh dhe të bërtitura

Sharon iu drejtua një psikologes Laverne Antrobus për të marrë në kontroll situatën pasi vajza e saj kishte një sjellje të dhunshme dhe acaruese.

Tashmë me ndërhyrjen e psikologes, vajza është qetësuar dhe ajo është transformuar në një tjetër njeri.

Image
Image

 

(Kosova Sot)

19 orë e 7 minuta më parë
14/12/18