Plagosja në Prishtinë, pamje të momentit kur të arrestuarit sulmojnë policinë (Video) - Lajme - Kosova Sot
Plagosja në Prishtinë, pamje të momentit kur të arrestuarit sulmojnë policinë (Video)

Plagosja në Prishtinë, pamje të momentit kur të arrestuarit sulmojnë policinë (Video)

Të dyshuarit për plagosjen e sotme në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, gjatë momenti të arrestimit kanë sulmuar pjesëtarët e policisë. 

Edhe pse të prangosur, dy të dyshuarit, kanë arritur të grushtojnë dhe shqelmojnë pjesëtarët policorë të cilët i kishin kapur ata, pak pasi kishin qëlluar me armë pronarin e një betonjerke , në lagjen Arbëria të kryeqytetit. 

 

 

(Kosova Sot)

8 orë e 35 minuta më parë
22/01/19