Këta janë tre të rinjët që humbën jetën mbrëmë në aksident trafiku - Lajme - Kosova Sot
Këta janë tre të rinjët që humbën jetën mbrëmë në aksident trafiku

Këta janë tre të rinjët që humbën jetën mbrëmë në aksident trafiku

Në një aksident trafiku, të ndodhur sot rreth orës 00:40 minuta, në rrugën magjistrale Kaçanik – Ferizaj, kanë humbur jetën tre persona dhe një tjetër ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Media ka mësuar se viktima janë tre të rinjët nga Kaçaniku; Enis Ceka, Artan Lika dhe Flamur Berisha.

(Kosova Sot)

10 orë e 32 minuta më parë
22/01/19