- Lajme - Kosova Sot
Rrufeja e mbyt në vendin e punës një të ri në Gjakovë

Rrufeja e mbyt në vendin e punës një të ri në Gjakovë

Dita e sotme ka qenë e kobshme për familjen e të riut Shpetim Kabashi i cili humbi jetën në vendin e punës në Gjakovë.

I riu Shpëtim Kabashi, nuk shkoi as nga pakujdesia e as nga rreziku në punë, por atë e goditi rrufeja.

Kabashi është nga fshati Xërxë dhe teksa kryen punën e tij të përditshme u përkeqësua moti, dhe rrufetë e fuqishme e goditën dhe i morën jetën atij.
 

Image

 

(Kosova Sot)

14 orë e 53 minuta më parë
18/02/19