E plagosën me çifte, ndërron jetë pronari i furrës së bukës në Kavajë

  • 22 mars 2019 - 21:56
E plagosën me çifte, ndërron jetë pronari i furrës së bukës në Kavajë

Ka ndërruar jetë sot në spitalin e Kavajës 59 vjeçari Esat Kotorri, i cili u plagos me çifte shtatë ditë më parë.

Kotorri pronar i një furre buke në qytetin e tij u plagos rreth orës 05:00, në lagjen “Zguraj” kur sapo kishte hapur dyqanin.

I dyshuari për ngjarjen është  një 26-vjeçar, i cili u vu në pranga nga Policia e Kavajës.

Dyshohet se shkak i krimit është bërë një konflikt i hershëm mes pronarit të furrës së bukës dhe familjes së autorit.

(Kosova Sot)