Duda Balje mbështet djemtë e kombëtares së Kosovës

  • 25 mars 2019 - 20:45
Duda Balje mbështet djemtë e kombëtares së Kosovës

Deputetja e Grupit parlamentar 6+, Duda Balje, ka mbështetur futbollistët e kombëtares së Kosovës.

Na ndajnë edhe pak minuta deri në fillimin e ndeshjes kualifikuese për Euro 2020 në mes të Kosovës dhe Bullgarisë.

Deputetja e Grupit parlamentar 6+, Duda Balje, përmes një postimi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social Facebook, ka thënë se djemtë e kombëtares së Kosovës, janë krenaria e vendit.

Postimi i plotë i deputetes Balje:

Forca djema ju nuk dini çka eshte humbja !

Me ju djem krenaria jone!

(Kosova Sot)