Sot varroset në Gjakovë kosovari që vdiq në aksidentin e tmerrshëm në Gjermani

  • 30 mars 2019 - 11:11
Sot varroset në Gjakovë kosovari që vdiq në aksidentin e tmerrshëm në Gjermani

Shkodran Neza 35 vjeç nga Skivjani i Gjakovës para dy ditësh ka humbur jetën në një aksident të rëndë trafiku në Gjermani.

Ndërsa, sot atij do ti jepet lamtumira e fundit në varrezat e fshatit të lindjes në Skivjan-Gjakovë

Image

Shkodran Neza ishte i martuar dhe kishte fëmijë, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit fatal që çuan në vdekje kosovarin.

Aksidenti ka ndodhur në zonën e Bavarisë.

Raste tragjike si kykur kosovarët kanë humbur jetën nga aksidentet fatale në Europë kanë ndodhur edhe në të kaluarën.

(Kosova Sot)