Vëllai rrah motrën në Suharekë

  • 02 prill 2019 - 11:11
Vëllai rrah motrën në Suharekë

Mbrëmë në Suharekë, është raportuar se një person ka sulmuar fizikisht motrën e tij.

Rasti ka ndodhur rreth orës 21:00, ndërkaq, i dyshuari i ka shkaktuar lëndime të lehta trupore viktimës.

Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot)