Sekuestrohet drogë e fortë, 4 persona në pranga

  • 02 prill 2019 - 23:53
Sekuestrohet drogë e fortë, 4 persona në pranga

Një sasi prej 50 dozash heroinë është sekuestruar nga policia mbrëmjen e sotme në Korçë.

Lënda narkotike është kapur në një pikë lavazhi në lagjen numër 6 të qytetit.

Ky lavazh dyshohet se ishte pika ku droga shpërndahej tek blerësit. 

Policia ka shoqëruar 4 persona për ngjarjen në fjalë dhe po heton për të të zbardhur të plotë ngjarjen.

(Kosova Sot)