A e njihni politikanin kosovar në foto? Kështu dukej si i ri

  • 07 prill 2019 - 14:36
A e njihni politikanin kosovar në foto? Kështu dukej si i ri

Politikani në foto  është i pari i komunës së Gjilanit. Pra më siguri e din se për cilin politikan bëhet fjalë.

Është Lutfi Haziri.

Këtë imazh  ka ndarë në llogarinë e saj ‘Instagram‘, vajza e tij Lotina.

Nuk paska ndryshuar edhe shumë apo jo?

Shikojeni foton si është dukur para disa viteve dhe sot:

Image