Përfshihet nga flakët katedralja

  • 15 prill 2019 - 19:27
Përfshihet nga flakët katedralja

Notre-Dami, katedralja e cila është në mesin e katedraleve më të famshme të botës, është përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme, thuhet nga shërbimi i zjarrfikësve dhe dëshmitarëve.

Pamjet e publikuara në internet, shfaqin një tym i cili del nga pjesa e tavanit të katedrales.

 

(Kosova Sot)