Aksident në Vetërnik, kamioni godet veturën

  • 15 prill 2019 - 20:06
Aksident në Vetërnik, kamioni godet veturën

Një aksident trafiku ka ndodhur në Vetërnik, afër Albi Mall në Prishtinë.

Në pamjet nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamion.

Persona nga vendi i ngjarjes tregojnë se kamioni e ka goditur veturën, duke e hedhur atë disa metra larg.

Nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar.

Ndryshe reshjet e shiut gjatë ditës e kanë vështirësuar qarkullimin e veturave në kryeqytet. 

(Kosova Sot)