Vjehrri vret dhëndrin në mes të rrugës, ngjarja filmohet nga kamerat e sigurisë

  • 17 prill 2019 - 16:39
Vjehrri vret dhëndrin në mes të rrugës, ngjarja filmohet nga kamerat e sigurisë

Një krim i rëndë ka ndodhur ditën e hënë në Kaëthane të Stambollit, në Turqi.

Cemil M. ka vrarë me pistoletë dhëndrin Mesut Toptaë poshtë shtëpisë, ku kishte shkuar për të folur me bashkëshorten, më të cilën ishte edhe në prag divorci si pasojë e mosmarrëveshjeve të shumta.

E gjithë ngjarja është filmuar sekondë pas sekonde nga kamerat e sigurisë në zonë. 

Toptaë shihet i drejtuar me kokë lart për tek shtëpia e vjehrrit ku ndodhej bashkëshortja e tij, përcjell tvklan.al, ndërkohë që Cemil M. i afrohet me pistoletë në dorë dhe e qëllon.

Në vendngjarje mbërritën forcat e policisë, të cilat nisën hetimet dhe shpallën në kërkim autorin e krimit.

(Kosova Sot)