Aksident i rëndë, dyshohet për disa të lënduar

  • 24 prill 2019 - 12:20
 Aksident i rëndë, dyshohet për disa të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugorë Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Treshit.

Nga informacionet e para mësohet se nga ky aksident kanë mbetur dy persona të lënduar, ndërsa drejt vendngjarjes pritet të mbërrijnë ambulanca dhe policia.

(Kosova Sot)