Zbulohet shuma/ Tmerr natën, tre persona me armë e veshur si policë grabisin banesën e biznesmenit

  • 07 maj 2019 - 10:53
Zbulohet shuma/ Tmerr natën, tre persona me armë e veshur si policë grabisin banesën e biznesmenit

Persona ende te paidfentifikuar, te armatosur dhe te maskuar, te veshur me uniforma policie kane grabitur banesen e një biznesmeni në Çiflig të Korçës.

Sipas te dhenave te para, mesohet se kane qene tre autore me unifirmë policie.

Image

Ata i kane kanosur me arme dhe pastaj kane lidhur bashkëshortët Nevruz dhe Sadete Vila dhe më pas kanë marrë rreth 1.6 milion lekë të vjetra.

(Kosova Sot Online)