Marigona nga Drenasi që synon të bëhet modele

  • 08 maj 2019 - 13:11
Marigona nga Drenasi që synon të bëhet modele

Shkruan: Faton Mehmeti

Vajza për të cilën po shkruajmëe quhet Marigona Gashi 19 vjecare, është  nga Drenasi që me foto sexi po djeg rrjetet sociale. 

Marigona është në vitin e parë të studimeve në UP, dhe ka ëndërr modelimin. Shpreson se në ditë ëndrra saj të bëhet realitet.

Kjo lehtë mund të bëhet, duke pasur paraysh se posedon nje trup përfekt. Shikoni foton dhe binduni:

Image

(Kosova Sot Online)