Aksident i rëndë dyshohet për një të vdekur

  • 15 maj 2019 - 15:43
Aksident i rëndë dyshohet për një të vdekur

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Fratar të Mallakstrës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Shkak duket të jetë shpejtësia e madhe, teksa dyshohet për një të vdekur dhe dy të plagosur.

Ndërkohë ambulanca dhe policia ndodhet në vendngjarje.

(Kosova Sot Online)