Therje me thikë në Lagjen e Spitalit

  • 15 maj 2019 - 23:08
Therje me thikë në Lagjen e Spitalit

Një person është therur me thikë para pak minutash në Lagjen e Spitalit.

Në videon që ka siguruar media shihet ambulanca që ka arritur në vendin e ngjarjes dhe e ka marrë personin që është therur.

Sipas dëshmitarëve ne vendin e ngjarjes, viktima është lënduar.

Media se shpejti ju sjell detaje të tjera nga ngjarja.

(Kosova Sot Online)