Rrahje në Malishevë, policia arreston dy persona

  • 19 maj 2019 - 11:18
Rrahje në Malishevë, policia arreston dy persona

Gjatë natës së mbrëmshme pesë persona në Malishevë janë përleshur fizikisht.

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore, ndërkaq policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konfiskuar një pistoletë.

Të dyshuarit janë dërguar në stacion policor. Pas intervisitmit , me vendim të prokurorit dy prej tyre janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

(Kosova Sot Online)