Kanoset një person zyrtar në Lipjan përmes Facebook-ut

  • 24 maj 2019 - 09:51
Kanoset një person zyrtar në Lipjan përmes Facebook-ut

Policia ka njoftuar se dje rreth orës 20:00, një person ka kanosur një person zyrtar përmes rrjetit social Facebook.

Ngjarja ka ndodhur në Lipjan, thotë policia, në raportin 24-orësh.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar  ka informuar se është kanosur përmes rrjetit social Facebook nga një i dyshuar NN. Është njoftuar prokurori dhe i njëjti ka urdhëruar qe rasti të hetohet me tutje”, thuhet në raportin e policisë.

(Kosova Sot Online)