Aksident në Prishtinë, përfshihet edhe një motoçiklist

  • 24 maj 2019 - 16:45
Aksident në Prishtinë, përfshihet edhe një motoçiklist

Një aksident trafiku ndërmjet një veture dhe motoçiklisti ka ndodhur para pak çastesh në kryeqytet.

Një veturë është aksidentuar me një motoçikletë, në lagjen Dardania të Prishtinës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, por nga ky aksident është shkaktuar kolonë.

Ndërkohë, policia vazhdimisht po bën apel për kujdes në trafik.

Foto nga vendi i ngjarjes:

(Kosova Sot Online)