Prishtinë: E kërcënoi e shantazhoi gruan, arrestohet

  • 07 qershor 2019 - 10:05
Prishtinë: E kërcënoi e shantazhoi gruan, arrestohet

Policia ka arrestuar mbrëmë në Prishtinë një person pasi që i njëjti ka shantazhuar dhe kërcënuar bashkëshorten e tij.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti ka kërcënuar dhe ka shantazhuar bashkëshorten e tij viktimën femër K/ Shqiptare. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport të policisë.

(Kosova Sot Online)