Edhe kjo ndodhi në Prishtinë: Festo Bajramin me një super masazhë nga vajzat “hot”

  • 07 qershor 2019 - 13:45
Edhe kjo ndodhi në Prishtinë: Festo Bajramin me një super masazhë nga vajzat “hot”

Njëra nga qendrat e masazhit në Prishtinë e shfrytëzoi edhe festën e Fitër Bajramit që për këtë festë të mbledhë sa më shumë klientë.

Qendra e masazhit ka sponsorizuar në Facebook një postim ku mes tjerash shihen edhe disa vajza me veshje provokative si ftesë për ta festuar Bajramin.

“ Urime festa te gjithe atyre qe e festojne!

Tag Shokun qe ka nevoje per nje super masazh.

Gjithe ata qe ndjejne veten te lodhur tashme kane vendin e tyre per tu relaksuar.. mos humb kohe beni dhurate vetes tuaj apo shokut dhe njera nga vajzat do tju bej te ndjehni super !

Ejani shijoni magjine e duarve te terapisteve tona ( Dea, Zana, Erza, Lucky, Elsa dhe Linda) te cilat jane ne pritje te telefonates tuaj!”, shkruan kjo faqe në llogarinë e saj në Facebook.

Image

 

(Kosova Sot Online)