Tronditet Vlora, të shtëna me armë zjarri, ka të plagosur

  • 11 qershor 2019 - 15:16
Tronditet Vlora, të shtëna me armë zjarri, ka të plagosur

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kotë të Vlorës, ku ka mbetur i plagosur rëndë një person.

Mësohet se ai ka marrë një plumb në gjoks, dhe se ndodhet në gjendje të rëndë në spital…

(Kosova Sot Online)