Prishtinë: Burri ushton dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas

  • 22 qershor 2019 - 11:02
 Prishtinë: Burri ushton dhunë fizike dhe psikike ndaj gruas

Policia ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme një grua është ankuar se burri po ushton dhunë fizike dhe psikike ndaj saj.

Policia thotë se ajo ka marrë tretman mjekësor ndërsa nuk raportohet të jetë arrestuar dhunuesi.

Njoftimi i plotë:

Prishtinë 21.06.2019 – 10:25. Viktima femër K-Shqiptare ka njoftuar se i dyshuari mashkull K-Shqiptar është duke ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj saj. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.

(Kosova Sot Online)