Aksident në Prizren, të përfshira dy vetura dhe një motoçikletë

  • 26 qershor 2019 - 20:52
Aksident në Prizren, të përfshira dy vetura dhe një motoçikletë

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Prizrenit ku janë përfshirë 2 vetura dhe një motoçikletë.

Një lexues ka dërguar fotografi ku shihet se një veturë ka e tipit ‘Passat’ ka goditur veturën e tipit ‘Peugeot’.

I njëjti lexues ka bërë të ditur se shoferi i Passatit dhe motoçiklisti kanë mbetur të lënduar.

Ai gjithashtu ka treguar se shkak i aksidentit ka qenë komunikacioni i ngarkuar.


(Kosova Sot Online)