Vajza thyen heshtjen, tregon të bëmat monstruoze të nënës së saj

  • 05 korrik 2019 - 08:16
Vajza thyen heshtjen, tregon të bëmat monstruoze të nënës së saj

Anastaisea Crouch, ka treguar historinë e saj të tmerrit që ka përjetuar nga terrori i nënës së saj.Ndër të tjera, ajo ka thënë që nëna e saj Martha Crouch e kishte lidhur atë për shtrati kur ajo ishte 8 vjeçe për 3 vjet rresht pasi që ajo kishte shumë peshë.

Po ashtu Martha kishte mbytur 6 mace duke i goditur me çekan. 

Martha Crouch’s daughters Alexandria Tanner, 28 (left) and Anastaisea Crouch, 27 (right). Anastaisea revealed Martha kept her chained to a bed as an 8-year-old for three years. Alexandria described how she miscarried as a 14-year-old when Martha beat her in a rage

Tashmë kur Anastaisea është 15 vjeçe, Martha 53 është arrestuar në shtëpinë e saj në Aztec në Nju Meksiko, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Mom-of-15 Martha Crouch, 53, is charged with child abuse and cruelty to children. Husband Timothy Crouch, 57, is charged with obstructing a child abuse investigation. They were arrested at their home in Aztec, New Mexico on June 24. Martha remains in detention

Bashkëshorti i Marthas, Timothy 57 vjeç, ish zëvendës sheriff dhe zjarrfikës po akuzohet për pengimin e hetimeve.

Policia e kishte bërë arrestimin pas denoncimit të vajzës së saj 17 vjeçare e cila kishte deklaruar se Martha i kishte zier të gjallë qenët dhe ia kishte servuar fëmijëve.

Të gjithë fëmijët e kanë përshkruar si tejet të dhunshme personalitetin e Marthas e cila mund të akuzohet edhe për akuza të tjera, derisa bashkëshorti i saj pritet së shpejti të paraqitet para gjykatës.

(Kosova Sot Online )