E kërcënon gruan me vrasje, arrestohet burri nga Prishtina

  • 18 korrik 2019 - 11:07
E kërcënon gruan me vrasje, arrestohet burri nga Prishtina

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje e ka kërcënuar me vrasje gruan e tij

Rasti ka ndodhur pasditen e së mërkurës, ndërkaq policia bën të ditur se i njëjti e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe i ka shkaktuar lëndime trupore.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)