Ishin nisur për në Kosovë, aksidentohen rëndë dy vëllezër shqiptarë në Kroaci

  • 22 korrik 2019 - 22:12
Ishin nisur për në Kosovë, aksidentohen rëndë dy vëllezër shqiptarë në Kroaci

Dy vëllezër shqiptarë kanë pësuar lëndime të rënda, si pasojë e një aksidenti trafiku, derisa po ktheheshin në Kosovë.

Ata po udhëtoni nga Zvicra për në Kosovë teksa janë aksidentuar në Kroaci.

Të aksidentuarit M. Sh dhe M. Sh janë dërguar menjëherë në spital në gjendje të rëndë.

Deri më tani nuk është dhënë asnjë informacion në lidhje me rastin. Madje as mediat kroate nuk kanë raportuar lidhur me këtë aksident.


(Kosova Sot Online)