Zgjerohet pika kufitare Kosovë-Shqipëri

  • 24 korrik 2019 - 07:48
Zgjerohet pika kufitare Kosovë-Shqipëri

Sot përurohet zgjerimi dhe rehabilitimi i hyrjes së pikës kufitare Kosovë – Shqipëri në Vërmicë.

Në ceremoninë e përurimit të zgjerimit dhe rehabilitimit të hyrjes së pikës kufitare do të marrë pjesë edhe ministri i Infrastrukturës dhe Transportit, Pal Lekaj.

(Kosova Sot Online)