Xhavit Haliti lajmërohet nga bjeshkët, i ka dhe dy fjalë për zgjedhjet

  • 27 korrik 2019 - 21:46
Xhavit Haliti lajmërohet nga bjeshkët, i ka dhe dy fjalë për zgjedhjet

Nënkyretari i PDK’së, Xhavit Haliti, ka postuar në Facebook një foto ku shihet duke u relaksuar me disa anëtarë të strukturave të degës së PDK’së në Pejë.

Haliti tha se dega e Pejës ka konfirmuar gatishmërinë për zgjedhjet e ardhshme në Kosovë.

“Relaks me disa anëtarë të strukturave të Degës së PDK’së në Pejë, të cilët konfirmuan gatishmërinë për zgjedhjet e ardhshme në Kosovë, kurdo që të mbahen”, ka shkruar Haliti në Facebook.

Kujtojmë se foto të ngjajshmë ka postuar edhe kreu i Nismës – Fatmir Limaj. Gjithashtu edhe Limaj përmes fotos kishte treguar se sa të gatshëm janë Nisma për zgjedhjet e ardhshme.

(Kosova Sot Online)