Haradinaj bën pak fushatë, shkon në Suharekë

  • 28 korrik 2019 - 10:42
Haradinaj bën pak fushatë, shkon në Suharekë

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, mëngjesin e sotëm ka zgjedhur ta vizitojë mikun dhe njëkohësisht kryetarin e Suharekës – Bali Muharremajn.

Haradinaj ka postuar një foto në Facebook duke pirë kafen e mëngjesit me kryetarin Muharreamaj.

“Sot e nisa ditën me kafenë e mëngjesit në Suharekë me kryetarin Bali Muharremaj”, ka shkruar Haradinaj.

(Kosova Sot Online)