E rëndë, 40 -vjeçari plagos motrën e tij. Policia jep detajet

  • 28 korrik 2019 - 12:05
E rëndë, 40 -vjeçari plagos motrën e tij. Policia jep detajet

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne oret e para ne fshatin Kërkovë të Vlorës.

Rreth orës 04:40, dyshohet se shtetasi S. C., rreth 40 vjeç, ka plagosur me mjet prerës “thikë” motrën e tij A.C.

Dyshohet se shtetasi S.C ka qenë nën efektin e pijeve alkoolike por po punohet për sqarimin e rrethanave.

Policia ka shoqëruar menjëherë shtetasin S.C dhe po vazhdojnë proçedurat e mëtejshme për arrestimin e tij.

(Kosova Sot Online)