Aksident trafiku në hyrje të Fushë Kosovës, krijohen kolona të gjata

  • 05 gusht 2019 - 16:39
Aksident trafiku në hyrje të Fushë Kosovës, krijohen kolona të gjata

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Pejë-Prishtinë, në hyrje të Fushë Kosovës.

Si pasojë e aksidentit janë krijuar kolona të gjata të automjeteve.

Policia ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Image

(Kosova Sot Online)