Një qytetar goditet nga plumbi qorr në Prishtinë

  • 06 gusht 2019 - 12:00
Një qytetar goditet nga plumbi qorr në Prishtinë

Një person ka raportuar në Polici se aksidentalisht është goditur nga një plumb qorr.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa në vendin e ngjarjes njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar një predhë të kalibrit të panjohur.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme.

(Kosova Sot Online)