Një femër sulmohet me shkop të drurit në Podujevë

  • 13 gusht 2019 - 13:38
Një femër sulmohet me shkop të drurit në Podujevë

Një femër në Podujevë, ka informuar se është sulmuar me një shkop të drurit nga një person i cili ka probleme psikike.

Policia rastin e ka cilësuar dhunë në familje.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

(Kosova Sot Online)