Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj

  • 14 gusht 2019 - 13:29
Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj

Një person ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro para të gatshme, stoli ari dhe bizhuteri.

Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.

Rasti ka ndodhur në Skenderaj, dy ditë më parë.

(Kosova Sot Online)