Përfundon thatësia, fillon shiu në këtë qytet

  • 14 gusht 2019 - 14:26
Përfundon thatësia, fillon shiu në këtë qytet

Ditëve të fundit vendi ynë është përballur me thatësi të madhe dhe temperatura shumë të larta.

Por, ashtu siç ishte parashikuar, prej sot temperaturat do të bien.

Shiu ka filluar në Grykë të Rugovës afër qytetit të Pejës.

Këto pamje tregojnë se si shiu po bie në këtë pjesë

 

Rrebeshe shiu me ë në drejtim të Grykës së Rugovës tani Video: Gjevat Demaj

Posted by Meteo Ballkan on Wednesday, August 14, 2019

 

(Kosova Sot Online)