Rrihen dy persona në një restorant në magjistralen Gjilan-Kamenicë

  • 16 gusht 2019 - 10:48
Rrihen dy persona në një restorant në magjistralen Gjilan-Kamenicë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar dy të dyshuar pasi që të njëjtit ishin rrahur mes vetë në një restorant.

Rasti ka ndodhur rreth orës 03:51 minuta, derisa të njëjtit kishin sulmuar njëri tjetrin duke përdorur forcën duart dhe mjetet e forta.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Me 15.08.2019 janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar pasi të njëjtit me datën e cekur deri sa ishin ne një restorant kishin sulmuar njëri tjetrin duke përdorë forcën duar thatë dhe mjete të forta. Me urdhër të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje”, shkruhet në njoftim të policisë.

(Kosova Sot Online)