Rrokulliset traktori, lëndohet një person

  • 18 gusht 2019 - 17:13
Rrokulliset traktori, lëndohet një person

Një person nga Kaçaniku ka pësuar lëndime trupore pasi është rrokullisur me traktorin e tij

Rasti ka ndodhur pasditen e së shtunës në fshatin Strazhë të Kaçanikut, ku në momentin kritik viktima ishte duke e drejtuar traktorin dhe është rrokullisur

Policia në raportin 24 orësh bën të ditur se viktima është dërguar për tretman mjekësor në emergjencën e Ferizajt dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

(Kosova Sot Online)